Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei na rozgrywce z wersji PC w 4K i 60 FPS

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Zgodnie z zapowiedziami dziś na PC debiutuje Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei. Dzięki wspomnianemu zestawowi użytkownicy komputerów osobistych będą mieli okazję zapoznać się z odświeżonymi wydaniami Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Na oficjalnym kanale PlayStation Access pojawił się natomiast bliski 10-minutowy gameplay, który pozwala sprawdzić, jak Nathan Drake i spółka radzą sobie na nowej platformie.

Materiał dostępny jest w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Pecetowa wersja Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei oferuje „szeroki wybór trybów oraz ulepszeń” opracowanych z myślą o wspomnianej platformie. Użytkownicy komputerów osobistych mogą liczyć m.in. na takich jak udoskonalony interfejs opcji gry oraz zmodyfikowane interfejsy użytkownika.

Deweloperzy nie zapomnieli też o wsparciu dla technologii Nvidia DLSS czy AMD FidelityFX Super Resolution 2. Dodatkowo gracze PC mogą liczyć na nielimitowaną liczbę klatek na sekundę oraz obsługę ultraszerokich monitorów.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei od stycznia bieżącego roku dostępne jest także na PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Naughty Dog na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.