(Wy)Gramy dla Ukrainy – HONORIS zaprasza na cykl charytatywnych streamów

HONORIS

Organizacja e-sportowa HONORIS postanowiła wesprzeć działania na rzecz ukraińskiej społeczności prowadzone przez Polską Akcję Humanitarną. W tym celu Wiktor „TaZ” Wojtas, Filip „Neo” Kubski oraz pozostali członkowie drużyny rozpoczęli wczoraj cykl charytatywnych streamów. Codziennie o 19:00 zainteresowani mogą wziąć udział w transmisjach live udostępnianych zarówno na kanałach poszczególnych graczy, jak i na oficjalnym profilu HONORIS na platformie Twitch.tv.

Wszystkie środki wpłacone przez społeczność e-sportową zasilą utworzoną specjalnie na tę okazję wirtualną skarbonkę PAH. Akcję można również wesprzeć na oficjalnej stronie zbiórki na platformie siepomaga.pl.

W tym trudnym dla Ukrainy czasie nie można pozostać biernym. Ogromna liczba ludzi stara się pomagać, każdy na swój sposób i w miarę własnych możliwości. To niezwykle budujące. Jako HONORIS nie chcemy pozostać bezczynni. Zagramy dla Ukrainy i mam nadzieję, że dołączą do nas fani, nie tylko HONORIS, ale także pozostałych organizacji. Każde wsparcie, każda złotówka się liczy, więc pokażmy, że esport potrafi naprawdę dużo – mówi Wiktor „TaZ” Wojtas.

Czas nie sprzyja zabawie, ale esport to coś znacznie więcej niż zabawa. Bycie częścią tej sceny jest dla nas ogromnym przywilejem, więc chcemy to wykorzystać w najlepszy możliwy sposób. Jeżeli grając możemy pomóc, to mam nadzieję, że my wszyscy – zawodnicy i fani – będziemy grać tyle ile trzeba – dodaje Filip „Neo” Kubski.