Zmierz się z profesjonalnym zawodnikiem MMA na stoisku ACTINA podczas IEM 2020

Znani goście w strefie Actina

Karol Bedorf, profesjonalny zawodnik MMA, w sobotę odwiedzi strefę Actina na IEM Expo. Bedorf jest zapalonym graczem. W październiku zeszłego roku ogłosił swój projekt KSW Games, który ma łączyć sporty walki z esportem. Podczas wydarzenia mistrz wagi ciężkiej zmierzy się w pojedynku ze znanym YouTuberem – Szymonem „IsAmU” Kasprzykiem. Obaj panowie staną do zaciętej esportowej walki.Organizatorzy zaplanowali więcej atrakcji dla fanów sportów walki. W piątek gracze będą mieli możliwość wzięcia udziału w zmaganiach w Mortal Kombat 11. Turniej w popularnego „Mortala” poprowadzi Mariusz „Janek2000” Janowiak. Będzie on na żywo komentował przebieg rozgrywek. Mariusz na co dzień profesjonalnie zajmuje się lokalizacją gier na język polski i miał okazję pracować przy produkcji m.in. Diablo III, Death Stranding czy The Divison II. Spotkanie z nim będzie sposobnością do dyskusji na ten temat.Poza wymienionymi osobistościami, stoisko Actina odwiedzi również jeden z najlepszych snajperów CS:GO, gracz formacji Actina PACT – Jacek „minise” Jeziak, a także Kasia „Fusia” Bożek, członkini Ekipy Friza, ArquelGrabaGra czy Sergiusz Górski znany lepiej publiczności jako TheNitroZyniak. Będzie to świetna okazja dla fanów, żeby zbić z nimi piątkę lub zrobić pamiątkowe selfie.

Esportowcy zagrają dla schroniska

W sobotę i niedzielę na stoisku rozegrany zostanie charytatywny turniej w CS:GO, w którym zmierzą się najlepsze polskie zespoły: Actina PACT,  x-kom AGOWisła Kraków oraz czesko-słowacka drużyna Team BRUTE. Zwycięska ekipa zdecyduje, które schronisko dla zwierząt na terenie Śląska otrzyma karmę i niezbędne do sprawnego funkcjonowania wyposażenie. Patronat nad akcją objęła Fusia. Każdego dnia trwania targów, w strefie Actiny rozegrane zostaną także liczne mini-turnieje z nagrodami od partnerów stoiska, m.in. w Tekken 7, Rocket League, ZULA i CS:GO.

Technologie i promocje na najwyższym poziomie

Prawdziwą gratką dla fanów technologii będzie pokazowy high-endowy komputer od firmy ASUS. Maszyna ta została wyposażona m.in. w profesjonalny system chłodzenia cieczą, procesor AMD Ryzen 9 3900X i podwójny układ kart graficznych ASUS ROG Strix GeForce® RTX 2080 Ti.W strefie Actina znajdzie się również sklep ze sprzętem wszystkich partnerów: Trust GamingASUS Republic of GamersWD BlackKaspersky EATON. Promocje  sięgną nawet 50%. Dla tych, którzy nie będą mogli odwiedzić Actiny podczas IEM 2020, sklep SFERIS.pl przygotował specjalną ofertę online: sferis.pl/IEMOrganizatorzy zachęcają również do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Udostępniając zdjęcie ze stoiska Actina z hashtagiem #C3iem2020 na Instagramie lub Facebooku, będzie można wygrać cenne nagrody.Więcej informacji na temat atrakcji przygotowanych przez markę Actina znajduje się na Facebooku: https://www.facebook.com/ActinaKomputery