Powered by

MSI

Wymarzona jakość!
Otwórz się na nowe możliwości!

Seria Actina Powered by MSI została stworzona w bliskiej współpracy z tym producentem, co pozwala nam na zaoferowanie Ci konkurencyjnych cen na co dzień i bezkonkurencyjnych promocji od święta, choćby podczas wydarzeń specjalnych takich jak PEC 2020.

W opisywanej, przykładowej konfiguracji znalazł się AMD Ryzen 5 3600 oraz MSI GTX 1660 SUPER AERO ITX OC. Takie połączenie kierujemy do szeroko pojętych graczy, jako że to zestawienie spokojnie poradzi sobie zarówno Cyberpunk 2077 w najpopularniejszej na świecie rozdzielczości (1080p), jak i esportem.

Za bazę dla tych dwóch komponentów posłużyła płyta główna MSI B450 GAMING PLUS MAX z bardzo sensownie rozwiązaną sekcją zasilania, która jest polecana nawet do 8-rdzeniowców. Masz więc dobrą drogę ulepszenia, bo najnowsza generacja procesorów do AMD pasuje do tej płyty głównej.

Najlepsze jest to, że takie ulepszenie możesz wykonać bez utraty gwarancji, podobnie z resztą jak każde inne. Niczego nie uszkodź, a Twoje 3 lata będą u nas niewzruszone.

Wracając do płyty, dzięki jej chipsetowi można także podkręcić RAM do 3200 MHz. Dwie kości ADATA XPG SPECTRIX D41 o łącznej pojemności 16 GB spokojnie poradzą sobie z takim taktowaniem, a przy odrobinie szczęścia pozwolą nawet obniżyć opóźnienia.

Za dysk odpowiada w tej konfiguracji Team Group i serwuje 512 GB w swoim GX2. Posługujemy się propozycją na SATA III, bo cały ten tekst tyczy się PC, którego na promocji można było dostać pod koniec 2020 za 3399 zł.

Jeżeli chodzi o zasilacz, to wybór padł na SilentiumPC Vero L3 500 W z certyfikatem 80 PLUS Bronze. Biorąc pod uwagę bardzo oszczędne komponenty, które w pełnym obciążeniu nie sięgnął nawet połowy mocy znamionowej tego modelu, jest to sensowny wybór.

Chcąc utrzymać smoczą tematykę na obudowę wybraliśmy MSI MAG VAMPIRIC 010M. To udana, przestronna skrzynka z interesującym pasem podświetlenia na froncie i cichymi wentylatorami.

Gdzie kupić