Opinie

We change the game
Partnerzy

Recenzje

Na naszych łamach dość regularnie gości marka Actina, która przygotowuje solidne komputery gamingowe - swego czasu prezentowaliśmy trzy niedrogie zestawy dla graczy e-sportowych. W przypadku komputerów tej marki nigdy nie narzekaliśmy na dobór podzespołów, montaż, czy wycenę. Wszystko zawsze było na swoim miejscu.

benchmark.pl

Co kluczowe, Actina w tym komputerze nie umieściła – tak jak robią to niektórzy inni producenci – uciążliwych plomb, które uniemożliwiają samodzielną rozbudowę. Tu użytkownik ma pełną kontrolę i dostęp do swojej maszyny, bez ryzyka utraty gwarancji przez samo otwarcie obudowy.

facetpo40.pl

Komputer ACTINA złożono bardzo starannie, wnętrze jest estetyczne i uporządkowane. Wszystkie przewody dokładnie pospinano z wykorzystaniem opasek zaciskowych, więc pomimo zasilacza bez modularnego okablowania nawet na zapleczu panuje wzorowy porządek.

purepc.pl

Reasumując, testowany pecet otrzymuje ode mnie ocenę cztery i pół gwiazdki, plus wyróżnienia design, jakość i rekomendacja. To naprawdę porządny zestaw, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.

ithardware.pl

Zostaw Opinię

Będzie nam bardzo miło, jeśli zostawisz swoją opinię

  O ACTINA

  Co mówią Klienci?

  Zdecydowanie polecam dla wszystkich fanów gier, jak również epickiego wyglądu, chyba nie ma lepszego wyboru. Wszystko co musi mieć dobry komputer w przyzwoitej cenie. Przy obecnych kłopotach z dostępnością komponentów, ten model to świetny wybór. Wszystko cicho chodzi komputer prezentuje sie fenomenalnie karta graficzna robi robotę, dodatków 1tb zapewnia sporo miejsca na dysku. Polecam każdemu.

  Tomasz

  Jednak teoria potwierdzona. Komputery firmy Actina to najlepsze gotowe zestawy PC. Wszystko na markowych podzespołach a nie na częściach typu krzak. Brać i nie zastanawiać się, bo naprawdę warto zainwestować. Polecam z całego serca.

  Michał

  Komputer świetnej jakości! Cichutki, praca z nim to przyjemność. Pracuje bardzo cichutko, świeci pięknymi kolorami! Prezent jak najbardziej udany!

  Aleksandra

  Przesiadłem się z r3-3100 rx570 4gb i to był dobry ruch, bo Actina jest po prostu świetna pod każdym względem. Grafika, procesor kozak, wreszcie solidna pojemność pamięci, wydajne chłodzenie i osiągi z prawdziwego zdarzenia. W końcu mam kompa z odpowiednim przyspieszeniem i nie wlekę się na szarym końcu w misjach! Duże pole do ustawień "pod siebie". Świetnie pracuje nawet pod pełnym i trzyma stabilnie parametry, także polecam innym. Naprawdę fajnie zmontowany komputer do gamingu.

  TentiJus

  Actina iCUE przerosła moje oczekiwania. Świetnie się sprawdza. W TR imponujące 189fps na wysokich ustawieniach. W zasadzie ta Actina każdą grę tripleA obsługuje bez wysiłku na wysokiej rozdzielczości i ustawieniach. Świetne parametry także do obróbki grafiki. Mega przyjemna praca, bez spadków wydajności na obciążeniu. Bardzo dobrze skomponowany profesjonalny komputer dla gracza i nie tylko. Polecam, bo Actina oprócz wnętrza ma jeszcze świetny design. Zestaw na 3letniej gwarancji bez plomb z antywirusem w pakiecie. Absolutnie wybitny gotowiec.

  Veruca

  Świetna maszyna. Sensownie zbilansowana cena vs wydajność. Na Cyberpunku 2077 w 4k na max. ustawieniach daje radę 58-81 FPS, średnia 72. Far Cry 6, 70-80 FPS, w Far Cry 1 dobijała nawet do 800 ;) Obawiałęm się, że będzie bardzo głośna ale wiatraki są bardzo ciche... zresztą te 70FPS w CP a temperatury GPU i CPU 50-60 st. C W skrócie - polecam!

  Piotrek

  Profesjonalnie skonstruowana stacjonarka do grania ze świetnym oprogramowaniem iCUE. Mogę szaleć z ustawieniami i osiągi są rewelacyjne w najnowszych tytułach. Wysoka kultura pracy pod dużym obciążeniem bardzo cieszy. Bardzo solidny sprzęt. Dopracowane chłodzenie bezgłośnie i efektywnie działa podczas długich sesji. Świetny. Polecam wymagającym graczom. To jest topowy zestaw od Actiny. Jak dla mnie mistrz.

  Mico

  Na naszych łamach dość regularnie gości marka Actina, która przygotowuje solidne komputery gamingowe - swego czasu prezentowaliśmy trzy niedrogie zestawy dla graczy e-sportowych. W przypadku komputerów tej marki nigdy nie narzekaliśmy na dobór podzespołów, montaż, czy wycenę. Wszystko zawsze było na swoim miejscu

  benchmark.pl

  Co kluczowe, Actina w tym komputerze nie umieściła – tak jak robią to niektórzy inni producenci – uciążliwych plomb, które uniemożliwiają samodzielną rozbudowę. Tu użytkownik ma pełną kontrolę i dostęp do swojej maszyny, bez ryzyka utraty gwarancji przez samo otwarcie obudowy

  facetpo40.pl

  Komputer ACTINA złożono bardzo starannie, wnętrze jest estetyczne i uporządkowane. Wszystkie przewody dokładnie pospinano z wykorzystaniem opasek zaciskowych, więc pomimo zasilacza bez modularnego okablowania nawet na zapleczu panuje wzorowy porządek

  purepc.pl

  Reasumując, testowany pecet otrzymuje ode mnie ocenę cztery i pół gwiazdki, plus wyróżnienia designjakość i rekomendacja. To naprawdę porządny zestaw, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających

  ithardware.pl
  do góry