O nas

Od ponad 20 lat ACTINA produkuje komputery stacjonarne. Właścicielem marki jest działająca na rynku od 1991 r. firma ACTION S.A. Centrala Spółki mieści się w Zamieniu pod Warszawą.

Portfolio produktów ACTINA obejmuje najwyższej jakości sprzęt. W zestawach komputerowych nie idziemy na kompromis, dlatego do produkcji używamy podzespołów czołowych marek takich jak: MSI, ASUS, SPC, GIGABYTE, SAPPHIRE, WD, AMD czy Intel. Pozwala to zachować najwyższą jakość oferowanego sprzętu.

Ważny jest dla nas profesjonalizm i doświadczony zespół, który staje na wysokości zadania od wielu lat, aby wyprodukowany dla Was sprzęt był dopracowany w każdym, choćby najmniejszym detalu.

Komputery powstają na profesjonalnej antystatycznej linii produkcyjnej, a następnie są testowane w pełnym obciążeniu przez 48h. Co istotne, nie posiadają plomb, aby każdy z Was mógł je w przyszłości modyfikować, jednocześnie nie tracąc 3-letniej gwarancji. Na koniec każda jednostka jest odpowiednio zabezpieczana do transportu.

Nasza oferta obejmuje wiele serii spersonalizowanych rozwiązań pod konkretne wymagania.

Co roku pojawiają się kolejne serie komputerów gamingowych, co świadczy o ciągłym rozwoju naszej marki. Systematycznie unowocześniamy poprzednie projekty, głównie na podstawie waszych uwag, z których skrupulatnie wyciągamy wnioski. Robimy wszystko, by poziom waszego zadowolenia ciągle rósł. Możemy również tworzyć unikalne, niepowtarzalne jednostki dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Komputery ACTINA wykorzystywane są w pracy profesjonalnych esportowych organizacji, youtuberów i streamerów, służą na wielu eventach oglądanych i odwiedzanych przez miliony takich jak:

IEM, Pasha Gaming Camp, Redbull Flick, Poznań Game Arena, Marcin Gortat Camps, Arctic Game Week, Gamescom, Mistrzostwa Mechaników, a także są wybierane przez producentów gier jak np. CENEGA. Ponad to ACTINA wyposaża w sprzęt gaming house’y np. FPS Center, E-sport SPOT. Tworzymy niezawodne maszyny dla profesjonalistów jak i na potrzeby graczy rozpoczynających swą przygodę z gamingiem.

Wartością dodaną dla wszystkich komputerów marki Actina jest roczna licencja Bitdefender Internet Security gwarantująca bezpieczeństwo w sieci.

Ponadto komputery wyposażone są w pendrive, na którym znajduje się pakiet aplikacji i sterowników niezbędnych już od pierwszego uruchomienia. Oferujemy również profesjonalną pomoc przy doborze sprzętu oraz w sprawach technicznych.