O nas

Właścicielem marki Actina jest działająca na rynku od 1991 r. firma ACTION S.A. Centrala Spółki mieści się w Zamieniu pod Warszawą.

Portfolio produktów Actina obejmuje najwyższej jakości sprzęt gamingowy przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy. Pierwsze komputery marki Actina trafiły do sprzedaży już w 2001 roku. Pokazuje to jak ważna jest dla nas precyzja i doświadczony zespół, który staje na wysokości zadania od wielu lat by wyprodukowany dla Was sprzęt był dopracowany w każdym, choćby najmniejszym detalu.

Marka Actina, nie stoi w miejscu, ani nie ogląda się za siebie, tylko wciąż idzie do przodu.

Kolejne serie komputerów gamingowych świadczą o ciągłym rozwoju naszej marki, poprzez systematyczne unowocześnianie poprzednich projektów, głównie na podstawie waszych uwag, z których skrupulatnie wyciągamy wnioski. Robimy wszystko, by poziom waszego zadowolenia ciągle rósł. W naszych zestawach nie idziemy na kompromis, dlatego do produkcji komputerów używamy podzespołów czołowych marek takich jak: MSI, ASUS, SPC, GIGABYTE, SAPPHIRE , WD, AMD czy Intel. Pozwala to zachować najwyższą jakość oferowanego sprzętu.

Nasza oferta obejmuje wiele serii spersonalizowanych rozwiązań pod konkretne wymagania.

Wszystkie, przemyślane, dopracowane, przetestowane przez profesjonalne esportowe organizacje i skrojone na potrzeby graczy od tych rozpoczynających swą przygodę z gamingiem przez hardcorowych po zawodowców. Co więcej, zajmujemy się również personalizacją komputerów gamingowych, z wykorzystaniem chłodzenia wodnego. Pozwala to na stworzenie unikalnej, niepowtarzalnej jednostki dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego z Was.

Ideą, która przyświeca przy projektowaniu komputerów Actina, jest konstruowanie jednostek o jak największej wydajności przy jak najniższym koszcie w swojej klasie – tak by cena była jak najbardziej przystępna dla każdego gracza.

Nasz sprzęt gamingowy wykorzystywany jest w codziennej pracy renomowanych drużyn esportowych. Ponadto, komputery Actiny cieszą się ogromnym zainteresowanie wśród topowych Streamerów i Youtuberów, min.: Saju, Doknes, Ewron, Isamu i Minise.

Wartością dodaną dla wszystkich komputerów marki Actina jest 24-miesięczna licencja Internet Security gwarantująca bezpieczeństwo w sieci.

Ponadto, seria komputerów SPC wyposażona jest w pendrive, na którym znajduje się pakiet aplikacji i sterowników niezbędnych już od pierwszego uruchomienia. Dodatkowo pomocy udzieli Ci, ceniony ekspert optymalizacji komputerów dla profesjonalnych graczy i jeden z najlepiej rokujących specjalistów branży IT w Polsce - Artur „mendi” Mendela.