Actina by PACT: gaming mamy we krwi

Hasło naszych komputerów testowanych przez organizację PACT „Actina – testowane przez pro graczy” zna już w esportowym świecie coraz więcej osób. Wszystko za sprawą obecności sprzętu komputerowego Actina w kolejnych wydarzeniach branżowych. Za nami PGA, a przed nami, już w najbliższy weekend, Warsaw Games Show i #PACTit CHALLENGE 3  LADIES.

PGA – Actina razy pięć

Dzięki współpracy z partnerami Actiny, komputery tej marki były obecne aż na pięciu stoiskach: Allegro, LG Electronics Polska, HyperX, IT Hardware i Crytek podczas największych targów elektronicznej rozrywki w Polsce (Poznań, 12 – 14 października).

– Jesteśmy wszędzie tam, gdzie możemy dotrzeć z naszym sprzętem do graczy, a jak wiadomo ta grupa osób w Polsce jest bardzo duża i różnorodna. Przyświeca nam tylko jeden cel, zainteresować produktami Actina tych, którzy tak jak my gaming mają we krwi – wyjaśnia Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów i marki Actina, Action S.A

Dlatego Actina chętnie współpracuje z markami, które doceniają taką strategią, jak i to, że jej sprzęt dla graczy jest wyjątkowy. Nie tylko dlatego, że testują go zawodowcy, ale dlatego, że każda linia Actiny konfigurowana jest pod inny typ silnika gry.

– Na podstawie analiz, które przeprowadziliśmy z graczami i organizacją PACT, stworzyliśmy odpowiednie linie pod dane kategorie gier. To tak jak z samochodami. Linia sportowa aut przeznaczona jest pod inną jazdę i na inną nawierzchnię niż linia samochodów terenowych. Wszystko po to, aby zapewnić kierowcom jak najlepsze wrażenia. I o to samo chodzi w gamingu – tłumaczy M. Miłkowski.

Warsaw Games Show – gra jest kobietą

Ale PGA to nie wszystko. Actina idzie o krok dalej i już dziś zaprasza wszystkich zainteresowanych na Warsaw Games Show. Najbliższa edycja targów gier video i sprzętu komputerowego odbędzie się w Nadarzynie (26 – 28 października). A dokładnie w sobotę, 27 października, odbędzie się kolejna już edycja #PACTit CHALLENGE. Partnerem wydarzenia będzie Actina.

– Tegoroczna, już trzecia, edycja nosi nazwę #PACTit CHALLENGE 3  LADIES. I jak sama nazwa wskazuje, będzie o kobietach w esporcie. Oprócz turnieju, w którym wezmą udział kobiety, przez całą sobotę na scenie odbędzie się cykl spotkań LADIES TALK z kobietami esportu. Zapraszamy serdecznie wszystkich, a w szczególności panie, które tak jak panowie gaming mają we krwi – dodaje M. Miłkowski.