ACTINA House już otwarty

ACTINA HOUSE to nowe miejsce na mapie esportu i gamingu już otwarte.

Zgodnie z zapowiedziami z początku roku o zacieśnieniu współpracy z PACTem poszerzamy współpracę o wyjątkowy Gaming House.

Głównym przeznaczeniem obiektu są zgrupowania treningowe. Zainteresowane drużyny będą miały możliwość wynajęcia gaming house’u, jednak ACTINA chciałaby stworzyć przestrzeń do rozwoju polskim perspektywicznym zespołom oraz żeńskim składom. W związku z tym planowany jest szereg projektów, który umożliwi skorzystanie z ACTINA HOUSE drużynom, które w innym przypadku nie miałby okazji trenować w tego typu warunkach. Dodatkowo planowane są również turnieje, których finały rozgrywane będą właśnie w tej lokalizacji. Wszystkie informacje na temat bootcampów oraz innych projektów związanych z nowo powstałym obiektem będą pojawiać się na mediach społecznościowych ACTINA już wkrótce.

ACTINA HOUSE znajduje się w Warszawie a lokalizacja wybrana została nieprzypadkowo, gdyż w ten sposób zawodnicy bez problemu dojadą na międzynarodowe turnieje zaraz po bootcampie. Dodatkowym atutem jest również łatwy dojazd, ponieważ z dworca PKP do ACTINA HOUSE można dojechać jednym autobusem.

– Sam gaming house mieści się w trzypiętrowej willi z ogrodem. Na parterze znajduje się kuchnia i miejsce do odpoczynku, natomiast na piętrach mieszczą się stanowiska do gry oraz pokoje sypialne. Przestrzeń została zaplanowana w taki sposób, aby w jednym momencie komfortowo mogły trenować nawet dwa zespoły, co dobrze się sprawdza – mówi Michał Miłkowski, Dyrektor Działu Komponentów i marki Actina, Action S.A.
To idealna przestrzeń do koncentracji i szlifowania formy. Naszą intencją było stworzenie swoistego ośrodka sportowego. Tak, jak sportowcy mają swoje zgrupowania w ośrodkach sportowych, tak esportowcy mają swój ACTINA HOUSE – dodaje Marcin Kurzawski, właściciel PACT.

Wraz z ogłoszeniem ACTINA HOUSE od razu rozpoczyna aktywne funkcjonowanie. Już od teraz trenować w nim będą Illuminar Gaming – Mistrzowie Polski League of Legends oraz zwycięzcy Ultraligii. Następnie do nowego gaming house’u zawitają dywizje CS:GO oraz ZULA z szeregów ACTINA PACT.

Poniżej kilka foto z nowo oddanego obiektu: