Actina i GOODRAM grają z WOŚP. Wylicytujcie specjalny dysk SSD marki IRDM

Actina oraz firma GOODRAM łączą siły, by wspólnie wesprzeć 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym celu przygotowano specjalną wersję dysku SSD IRDM PRO gen.2, którą zainteresowani mogą wylicytować na aukcji na rzecz WOŚP. Licytacja kończy się w piątek 11 lutego. Serdecznie zachęcamy więc do wzięcia udział w aukcji i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym adresem.

Dyski serii IRDM PRO gen.2 powstały z myślą o użytkownikach, wymagających najwyższej niezawodności i stabilności działania. Nowy IRDM Pro to odświeżona wersja flagowego dysku Iridium Pro. Jego niezawodność i stabilność pracy została doceniona przez użytkowników w kraju i za granicą.

Należy także podkreślić, że SSD IRDM oferuje solidne parametry, osiągając prędkości transferu sekwencyjnego do 555 MB/s dla odczytu i 535 MB/s dla zapisu. Dzięki wykorzystaniu klasycznego formatu 2,5” z interfejsem SATA III, SSD IRDM sprawdzi się w wielu rozwiązaniach, które nie dysponują szybszymi złączami PCI-e.