Actina partnerem technologicznym organizacji HONORIS!

Actina partnerem technologicznym HONORIS

Firma Actina została partnerem technologicznym e-sportowej organizacji HONORIS, której właścicielami są Wiktor „TaZ” Wojtas oraz Filip „NEO” Kubski. W ramach tej współpracy Actina będzie oficjalnym dostawcą rozwiązań technologicznych dla wszystkich zawodników oraz sztabu szkoleniowego HONORIS.

Actina wyposaży HONORIS m.in. w komputery przygotowywane wg indywidualnych wskazówek graczy, a także urządzenia peryferyjne. Zakres współpracy zakłada również realizację szeregu projektów, które pozwolą tworzyć i optymalizować konfiguracje sprzętowe dla graczy na każdym stopniu zaawansowania.

O współpracy:

Jest nam niezwykle miło móc powitać markę Actina w rodzinie HONORIS. To ważny moment w historii projektu. Dołącza do nas partner, który dysponuje najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, które pozwolą nam skupić się wyłącznie na trenowaniu i ulepszaniu naszej gry. W dobie, kiedy o sukcesie decydują detale, takie wsparcie jest nieocenione. Częścią esportu jest także technologia, którą my zawodnicy wykorzystujemy na co dzień i dzieląc się naszymi doświadczeniami, spostrzeżeniami będziemy razem rozwijać ten ważny dla wszystkich graczy wątek – mówi Wiktor „TaZ” Wojtas.

Chcemy traktować ten projekt długoterminowo, dlatego istotne dla nas było określenie jego fundamentów. Actina ma być tym partnerem, który od strony technologicznej wprowadzi drużynę na wyższy poziom, co pozwoli także osiągać sukcesy na polu sportowym. To jednak tylko pierwszy krok w tej współpracy. Patrzymy mocno w przyszłość i wspólnie z zawodnikami HONORIS mamy ambicje wytyczać nowe standardy zarówno w kwestiach konfiguracji sprzętowych, jak i tworzenia innowacyjnych narzędzi pozwalających jeszcze bardziej profesjonalizować esport w Polsce, a także zagranicą – dodaje Artur Skiba, dyrektor ds. rozwoju i marketingu marki Actina.

„Prawdziwy partner to ten, który rozumie specyfikę esportu. Ogromna złożoność projektu esportowego, jakim jest drużyna, jej codzienne funkcjonowanie, treningi, rozgrywki, wyniki to wielkie wyzwanie dla wszystkich zaangażowanych w temat. To wymaga zrozumienia, cierpliwości i wiary, że obie strony mają doświadczenie, najlepsze kompetencje i intencje, by osiągnąć zamierzony cel. Mamy ogromne szczęście mieć w HONORIS takich partnerów. Jeden dodaje nam codziennie skrzydeł, a drugi zasila nas najlepszą możliwą technologią. Z takim wsparciem jesteśmy gotowi do ciężkiej pracy i walki o wszystkie wymarzone cele” – podsumowuje Filip „NEO” Kubski.

Tym samym firma Actina dołącza do marki Red Bull, która wspiera organizację HONORIS od początku jej istnienia. Miło nam również poinformować, że ikona „Powered by Actina” pojawi się na wszystkich istotnych elementach brandingu drużyny.

Zachęcamy również do polubienia i śledzenia mediów społecznościowych organizacji HONORIS: