Actina sponsorem technologicznym drużyny PompaTeam

WARSZAWA, 12 stycznia 2021 r. – z dniem 1 stycznia 20201 r. Actina oraz Pompa połączyły siły. Actina została sponsorem technologicznym istniejącej od 5 lat drużyny esportowej Pompa Team.

Cieszymy się, że tak duży gracz będzie wspierał naszą drużynę oraz dawał nam możliwość rywalizacji na najlepszej jakości sprzęcie komputerowym. Prowadząc drużynę esportową czy sportów tradycyjnych – zawsze mierzy się w najwyższe cele. Do tego potrzebne jest jednak mocne zaplecze. Taką możliwość ma niewiele branżowych firm w naszym kraju. Dołączając do jednej z najstarszych organizacji esportowych w Polsce, poprzeczkę ustawiłem wysoko. Actina jest firmą, która posiada wszystko czego potrzebujemy na płaszczyźnie technologicznej. Witamy na pokładzie! – mów Maciej Cypryjański, CMO Pompa Team.

– Jest nam ogromnie miło, że nasza marka technologiczna ACTINA może wesprzeć sprzętowo tak utytułowaną i doświadczoną ekipę jaką jest POMPA TEAM. Jestem przekonany, że nasza współpraca przełoży się na kolejne sukcesy tego zespołu i dostarczy wielu pozytywnych emocji jego fanom. – komentuje Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w Action S.A.

***

Actina to polska marka sprzętu komputerowego powstała w 2001 r. skierowana do graczy profesjonalnych i pasjonatów; dzięki współpracy ze światem esportu i gamingu rośnie jej popularność wśród użytkowników. Actina posiada też sprzęt dla klientów biznesowych i użytkowników domowych, a także workstation graficzne i dla streamerów. Marka Actina należy do ACTION S.A. – firmy notowanej na GPW od 2006 r. | www.actina.pl

PompaTeam to polska drużyna esportowa, której założycielem jest znany YouTuber Szymon „IsAmU” Kasprzyk. Pompa Team działa na rynku od 2016 roku. Największe osiągnięcia grupy to miejsce w ESL Mistrzostwa Polski, w grupie Mistrzowskiej w Polskiej Lidze Esportowej oraz w ESEA Advance. W skład dywizji CS:GO wchodzą: Mikołaj „Miki” Szemraj, Sebastian „fr3nd” Kuśmierz, Konrad 'koyot’ Hadała, Denis „Grashog” Hristov, Bartek „bnox” Niebisz. | www.pompateam.pl