AverMedia obchodzi 30-lecie w branży gamingu

TAJPEJ TAJWAN – 6 sierpnia 2020 r. – AVerMedia Technologies, Inc., czołowa marka w dziedzinie cyfrowych technologii multimedialnych, od 30 lat prężnie prowadzi działalność w branży audio i wideo. Trzydziestolecie AverMEdia celebrowane będzie przez partnerów handlowych i klientów, którzy są związani z marką na przestrzeni lat.

Z tej okazji AVerMedia oferuje swoim klientom dwa ekscytujące programy:

  1. Zaloguj się, aby wygrać: zostań członkiem klubu Avermedia (tutaj) i zostań jednym ze 100 zwycięzców, którzy otrzymają kartę podarunkową Steam o wartości 10 $. Promocja kończy się 31 sierpnia 2020 r.
  2. Zarejestruj się, aby wygrać: kup dwie, dowolne karty LIVE Gamer (GC573, GC553, GC311, GC551, GC513, GC570) w terminie 1 czerwca – 31 sierpnia 2020r (tutaj). Rejestrując się jako członek klubu AverMedia prześlij nam kopię faktury bądź paragonu, a otrzymasz przedłużenie gwarancji na 12 miesięcy oraz szansę na wygranie 27-calowego monitora do gier 144 Hz.

„Jestem bardzo dumny z chęci dołączenia pracowników, klientów i partnerów biznesowych AVerMedia do świętowania 30-lecia firmy. Przeszliśmy długą drogę od rozpoczęcia działalności w latach 90-tych i jesteśmy bardzo podekscytowani naszą przyszłością, ponieważ firma nadal się rozwija. ”- powiedział Michael Kuo, dyrektor generalny AVerMedia.

„Mamy dynamiczny i ciężko pracujący zespół, co pomogło firmie w osiąganiu kolejnych szczytów. W imieniu całego zespołu AVerMedia chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy pomogli nam osiągnąć ten kamień milowy. Ostatnie 30 lat to wyzwania, ciężka praca, poświęcenie, innowacje i wiele sukcesów. Te osiągnięcia zmotywowały nas i naszych partnerów w całym kraju do dalszego docenienia naszych marek przez naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że będziemy nadal wprowadzać najnowsze produkty i usługi o światowym standardzie, spełniające potrzeby klientów na całym świecie ”.

Narodziny AVerMedia Technologies miały miejsce na początku lat 90. Jako firma z Tajwanu, AVerMedia szczyci się projektowaniem i wytwarzaniem doskonałych produktów lokalnie. Od swoich skromnych początków, AVerMedia Technologies naciska na innowacje w komunikacji i rozrywce. Pozostaje głęboko zaangażowana w społeczną odpowiedzialność biznesu w skali globalnej. Obejmuje to nie tylko nacisk na rozwój i utrzymanie biznesu, ale także znaczenie społecznej odpowiedzialności. AVerMedia zdobyła wiele nagród za swoje produkty, takie jak Red Dot Design, Japan Good Design i Taiwan Excellence.

AVerMedia wkracza na nowe rynki, zwłaszcza w segmencie sztucznej inteligencji, głównie w rozwiązaniach do przechwytywania obrazu i transmisji wideo. AVerMedia jest przygotowana do dostarczania najwyższej jakości produktów na całym świecie, a także stała się jedną z wiodących na świecie marek obrazowania cyfrowego dla rynków konsumenckich, korporacyjnych i przemysłowych.

Więcej informacji na temat 30-lecia AVerMedia można znaleźć na stronie https://www.avermedia.com/event/30th_pl/

###

O AVerMedia Technologies

Założona w 1990 roku, AVerMedia to międzynarodowa firma specjalizująca się w sprzęcie i oprogramowaniu do przechwytywania obrazu i rozwiązań do transmisji wideo, której celem jest wzbogacenie rozrywki i zapewnienie efektywnej komunikacji w każdej dziedzinie czy branże. Dążąc do ciągłych badań i rozwoju technologii obrazowania cyfrowego, AVerMedia stała się jedną z wiodących na świecie marek obrazowania cyfrowego dla rynków konsumenckich, korporacyjnych i przemysłowych. Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.avermedia.com/pl/.