Nasza marka zacieśnia współpracę z drużyną esportową Wisła All in! Games Kraków

Warszawa, 6 października 2020r. – O współpracy teamu Wisła All in! Games Kraków z marką ACTINA było głośno na początku sierpnia, kiedy to zespół CS:GO przygotowywał się na bootcampie na stadionie Wisły Kraków. Wtedy polska marka gamingowa zadbała o to, by podopieczni Mariusza “Loorda” Cybulskiego mogli trenować na najwyższej jakości sprzęcie. Fani natomiast mogli każdego dnia być blisko zawodników i śledzić relację z bootcampu, która była publikowana w mediach społecznościowych Wisły All in! Games oraz na kanale YouTube Grzegorza “SZPERO” Dziamałka.

– Niezmiernie cieszy nas fakt, że drobna współpraca zapoczątkowana w sierpniu tego roku przerodziła się w coś więcej niż tylko aktywności podczas bootcampu. Pokazuje nam to, że założenia jakie staramy się realizować dla naszych partnerów biznesowych przynoszą oczekiwany skutek, a dzięki temu my jako organizacja możemy wypełniać spokojnie nasze cele sportowe oraz budować organizację na silnych fundamentach – mówi Mieszko Łabuz, Menadżer ds. Sprzedaży i e-sportu w Wisła Kraków SA.

Od października nasza współpraca rozszerza się. Przedmiotem umowy są  kolejne stanowiska do gry dla zawodników Wisła All in! Games Kraków, które w pełni wyposaża ACTINA.

– Jesteśmy dumni, że esportowy, profesjonalny team Wisła All in! Games zaufał naszej marce. Jest to kolejna drużyna, jaka gra zawodowo na sprzęcie ACTINA. Nasze obecnie rozszerzone partnerstwo z krakowską drużyną jest potwierdzeniem filozofii marki ACTINA, która zawsze jest blisko esportowych emocji wspierając je swoim know-how. W zamian widzowie otrzymują rozgrywki na najwyższym poziomie – komentuje Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.