Burn It All Down – oto hymn Mistrzostw Świata League of Legends 2021

Fot. Riot Games

Tradycji stało się zadość! Studio Riot Games jak co roku zaprezentowało hymn Mistrzostw Świata League of Legends. Tegoroczna piosenka nosi tytuł “Burn It All Down”. 

Do rozpoczęcia tegorocznych mistrzostw świata w League of Legends dzieli nas mniej niż tydzień. Zgodnie z kultywowaną od 2014 roku tradycją, jeszcze przed rozpoczęciem zmagań było nam dane poznać piosenkę dedykowaną tegorocznym rozgrywkom. Po niezapomnianych „Warriors”, „Takeover” czy „Rise” sympatykom produkcji Riot Games przedstawiono Burn It All Down w wykonaniu PVRIS.

Ponownie amerykańskie studio przygotowało nie tylko fenomenalny kawałek, ale również zachwycającą animację dopełniającą piosenkę. Na klipie możemy zobaczyć najbardziej rozpoznawalnych zawodników sceny League of Legends, m.in. Fakera, Doinb czy Rookiego. Wśród wielu twarzy możemy zobaczyć również Rekklesa czy Wundera, mimo że nie pojawią się na Worldsach w 2021 roku. 

Burn It All Down (ft. PVRIS) | Worlds 2021 – League of Legends

tegoroczne mistrzostwa świata w League of Legends rozpoczną się już 5 października o godzinie 13:00 za sprawą pojedynku pomiędzy Hanwha Life Esports a LNG Esports. W turnieju wystąpi zaledwie dwóch Polaków, Inspired oraz Trymbi występujący pod szyldem Rogue.