Call of Duty: Modern Warfare 2 – wyciekł zwiastun prezentujący wersję gry na PC

Call of Duty: Modern Warfare 2

Activision opublikowała wczoraj premierowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare 2, który skupiał się na kampanii fabularnej. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów związanych ze wspomnianą produkcją. Do sieci wyciekł bowiem zwiastun pecetowej wersji gry, który pozwala sprawdzić, co tegoroczna odsłona serii Call of Duty będzie oferować użytkownikom komputerów osobistych. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Materiał został udostępniony przez profil Charlie Intel na portalu społecznościowym Twitter. Całość pozwala rzucić okiem na kilka ujęć z kampanii fabularnej. Trailer przypomina również, że gracze PC mogą liczyć m.in. na rozgrywkę w rozdzielczości 4K oraz wsparcie dla ultraszerokich monitorów.

Activision podkreśla także, że produkcja będzie chroniona przez system Ricochet Anti-Cheat, a użytkownicy otrzymają ponad 500 opcji, pozwalających dostosować grę do swoich potrzeb. Rzućcie okiem na zwiastun i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się po nowej odsłonie Call of Duty.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera już 28 października. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z wrażeniami z wersji beta na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.