Cyberpunk 2077 został jedną z najpopularniejszych gier września na Steam Decku

Cyberpunk 2077

Od kilku tygodni Cyberpunk 2077 przeżywa drugą młodość. Duża w tym zasługa serialu Cyberpunk: Edgerunners dostępnego w serwisie Netflix. W międzyczasie CD Projekt RED pochwaliło się najnowszymi wynikami sprzedaży gry. Okazuje się również, że najnowsze dzieło polskiego dewelopera w ostatnim czasie cieszyło się sporą popularnością wśród użytkowników Steam Decka.

We wrześniu Cyberpunk 2077 był bowiem jedną z najpopularniejszych produkcji na wspomnianej platformie. Gra CD Projekt RED znalazła się tuż za podium. W zeszłym miesiącu użytkownicy sprzętu Valve więcej godzin spędzili jedynie przy takich tytułach jak Vampire Survivors, Elden Ring oraz Stardew Valley. Rodzimy deweloper ma więc kolejny powód do zadowolenia.

Warto także pamiętać, że w przyszłym roku Cyberpunk 2077 ma doczekać się fabularnego dodatku zatytułowanego Widmo Wolności. Zgodnie z zapowiedziami rozszerzenie trafi wyłącznie na komputery osobiste oraz konsole obecnej generacji. Dokładana data premiery DLC nie jest jednak jeszcze znana.

Przypomnijmy, że Cyberpunk 2077 dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję CD Projekt RED na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.