Evil West – nowe fragmenty rozgrywki prezentują odrażającego potwora

Evil West

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że prace nad Evil West zostały zakończone, a gra zyskała tzw. złoty status. Tymczasem do sieci trafił nowy materiał promocyjny poświęcony nadchodzącej produkcji studia Flying Wild Hog. Rodzimy deweloper opublikował nowy gameplay trailer poświęcony kolejnemu przeciwnikowi, z którym gracze będą musieli zmierzyć się we wspomnianej produkcji. Tym razem twórcy pokazali naprawdę odrażającą kreaturę.

Bohaterem najnowszego zwiastuna jest Leecher. Twórcy Evil West podkreślają, że potwór wygląda „naprawdę obrzydliwie” i należy zniszczyć go „wszelkimi niezbędnymi środkami”. Na dole wiadomości znajdziecie wspomniany zwiastun, dzięki któremu przekonacie się, że słowa deweloperów nie są w żadnym wypadku przesadzone. Trailer pozwala również rzucić okiem na kilka nowych fragmentów rozgrywki.

Evil West zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera już 22 listopada. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z gry dostępnymi na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Flying Wild Hog na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.