Evil West z kolejnymi szczegółami. Ujawniono długość głównego wątku fabularnego

Evil West

Zgodnie z zapowiedziami już jutro na rynku zadebiutuje Evil West. Produkcja studia Flying Wild Hog kilka dni temu otrzymała fenomenalną reklamę, w której wystąpił Danny Trejo. Okazuje się jednak, że gracze mogą liczyć również na nowe szczegóły dotyczące wspomnianego tytułu. Jeden z deweloperów polskiego studia postanowił bowiem ujawnić, ile czasu zajmie użytkownikom ukończenie głównego wątku fabularnego.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, na poznanie historii przygotowanej przez Flying Wild Hog zainteresowani będą musieli przeznaczyć od około 10 do 15 godzin. Warto jednak podkreślić, że czas rozgrywki będzie może skutecznie wydłużyć. Evil West zaoferuje bowiem możliwość zabawy w kooperacji, a także opcję powtarzania poszczególnych misji.

Hardkorowych graczy z pewnością ucieszyć również wiadomość o trybie permadeath. Dodatkowo produkcja zaoferuje wariant Nowa Gra Plus, dzięki któremu użytkownicy będą mogli jeszcze raz przeżyć przygodę na opanowanym przez wampiry Dzikim Zachodzie przy zachowaniu sprzętu i umiejętności zdobytych w pierwszych podejściu.

Evil West zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami z gry dostępnymi na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Flying Wild Hog na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.