Exoprimal z masą rozgrywki. Capcom testuje nową strzelankę z dinozaurami

Exoprimal

Zapowiedziane w marcu tego roku Exoprimal doczekało się całej masy materiałów wideo. Do sieci trafiły bowiem zapisy rozgrywki z przeprowadzonych w minioną niedzielę sieciowych testów nowej strzelanki Capcomu. Opublikowane gameplaye pozwalają przyjrzeć się poszczególnym elementom wspomnianej produkcji. Zainteresowani mogą m.in. sprawdzić, jak prezentuje się walka z dinozaurami czy też kreator postaci. Materiały znajdziecie na dole wiadomości.

W nadchodzących tygodniach wybrani gracze będą mieli jeszcze dwie okazję, by przedpremierowo zagrać w Exoprimal. Druga sesja zamkniętych testów odbędzie się bowiem 25 lipca, a trzecia – i zarazem ostatnia – będzie mieć miejsce 7 sierpnia. Capcom podkreśla, że w trakcie testów nie jest w stanie zagwarantować „płynnych doświadczeń z rozgrywki”, a całość ma pomóc deweloperom znaleźć i wyeliminować różnego rodzaju błędy. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że Exoprimal zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Capcomu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.