Football Manager 2023 – minimalne wymagania sprzętowe już dostępne na Steam

Football Manager 2023

Wczoraj doczekaliśmy się zapowiedzi Football Manager 2023. Deweloperzy opublikowali też pierwszy zwiastun, a także podzielili się kilkoma szczegółami na temat gry. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji dotyczących wspomnianego tytułu. Na platformie Steam pojawiły się bowiem minimalne wymagania sprzętowe gry dla wersji PC. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jakie konfiguracje pozwolą uruchomić nadchodzącą odsłonę serii Football Manager.

Football Manager 2023 – minimalne wymagania sprzętowe na PC:

  • System operacyjny: Windows 7;
  • Procesor: Intel Core 2 lub AMD Athlon 64 X2;
  • Pamięć RAM: 4 GB;
  • Karta graficzna: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650
  • DirectX: Wersja 11
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 7 GB.

W FM23 nie chodzi tylko o wybranie taktyki czy tworzenie drużyny. Chodzi o to, aby podejmować wyzwania i wkraczać w nowe obszary, tworząc swój własny styl.
Zanurz się w niezrównaną głębię i szczegóły, przejmując stery w swoim klubie. Dołączysz do elity, trafiając na nagłówki, zdobywając miłość oraz szacunek fanów i dominując nad rywalami.

– czytamy w opisie gry na Steam.

Footbal Manager 2023 zmierza nie tylko na PC, ale także na konsole PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. W dniu premiery – zaplanowanej na 8 listopada – gra trafi też do usługi Xbox i PC Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sports Interactive na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.