Forza Horizon 5: Hot Wheels sukcesem. Wiemy, ilu graczy sprawdziło DLC

Forza Horizon 5

W połowie lipca Forza Horizon 5 otrzymała dodatek Hot Wheels. Początkowo społeczność nie była zachwycona tematyką DLC. Z podobną zawartością gracze mieli już bowiem okazję zapoznać się w poprzednich odsłonach serii. Okazuje się jednak, że rozszerzenie do najnowszej produkcji studia Playground Games zaliczyło naprawdę udany debiut.

Jak informuje portal GamingBolt – powołując się na ranking Hall of Fame znajdujący się wewnątrz gry – od momentu premiery w dodatek Hot Wheels zagrało ponad milion użytkowników. Warto wspomnieć, że podstawowa wersja Forza Horizon 5 przyciągnęła do siebie już ponad 20 milionów graczy. Należy jednak pamiętać, że w przeciwieństwie do „podstawki” najnowsze rozszerzenie do produkcji studia Playground Games nie jest dostępne w usłudze Xbox Game Pass. Twórcy mogą więc być zadowoleni z wyniku osiągniętego przez DLC.

Przypomnijmy, że Forza Horizon 5 dostępna jest na PC, a także konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Playground Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.