Genshin Impact z darmowymi nowościami. Nadchodzi aktualizacja 2.8

Genshin Impact

Deweloperzy ze studia miHoYo kontynuują rozwój Genshin Impact. Już niedługo produkcja doczeka się aktualizacji oznaczonej numerem 2.8 pt. „Summer Fantasia”. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili przybliżyć szczegóły wspomnianego patcha. Dzięki opublikowanym informacjom dowiedzieliśmy się, że graczea otrzymają dostęp m.in. do nowych wydarzeń, misji fabularnej oraz postaci. Do sieci trafił też zwiastun aktualizacji. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Za sprawą patcha 2.8 gracze będą mogli poznać pierwszy rozdział historii Kazuhy, a także – jak wspomnieliśmy wyżej – wcielić się w nową postać, którą będzie Shikanoin Heizou, czyli detektyw specjalizujący się w łapaniu niebezpiecznych przestępców. Nie zabraknie też nowych wydarzeń. Jednym z nich będzie Summertime Odyssey Event, dzięki któremu użytkownicy, przy pomocy Heizou, rozwiążą pewną zagadkę na tajemniczej wyspie.

Summer Fantasia” wprowadzi także Sailing Game Mode. Nie zabraknie też nowych strojów. Zgodnie z zapowiedziami za sprawą patcha 2.8 alternatywnych kostiumów doczekają się Fishi i Diluca. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia wspomnianego zwiastuna aktualizacji, która ma pojawić się w Genshin Impact już 13 lipca.

Przypomnijmy, że Genshin Impact dostępne jest na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5, a także urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy też do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję miHoYo na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.