Gotham Knights na nowym materiale wideo prezentującym starcie z Harley Quinn

Gotham Knights

Podczas Gamescom Opening Night Live zaprezentowano nowy zwiastun Gotham Knights. Wspomniany trailer skupiał się na prezentacji złoczyńców, a także ujawnił, że gra zadebiutuje na rynku nieco wcześniej. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów ze wspomnianej produkcji. Redakcja IGN opublikowała bowiem gameplay, dzięki któremu możemy zobaczyć, jak w akcji radzi sobie Harley Quinn.

Wideo trwa 7 minut i pokazuje, jak w grze Gotham Knights będzie prezentować się starcie ze wspomnianym bossem. Na opublikowanych fragmentach rozgrywki czoła szalonej doktor Harleen Quinzel stawia Nightwing. Materiał pozwala więc przyjrzeć się zarówno niebezpiecznej antagonistce, jak i umiejętnościom jednego z członków Batrodziny. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera gry 21 października bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję WB Games Montreal na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.