Gotham Knights zadebiutuje zgodnie z planem. Prace nad grą zostały zakończone

Gotham Knights

W zeszłym tygodniu do sieci trafił materiał wideo poświęcony systemowi rozwoju postaci w grze Gotham Knights. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji na temat wspomnianej produkcji. Kilka dni temu deweloperzy ze studia WB Games Montreal podzielili się bowiem wiadomością, która powinna ucieszyć wszystkich miłośników DC czekających na wspomniany tytuł.

Za pośrednictwem Twittera twórcy potwierdzili, że Gotham Knights osiągnęło tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad grą zostały zakończone, a w najbliższych tygodniach studio skupi się na dopieszczaniu swojej produkcji i usuwaniu różnego rodzaju błędów. Możemy być również pewni, że tytuł nie zaliczy kolejnego opóźnienia i zadebiutuje na rynku w planowanym terminie.

Przypomnijmy, że Gotham Knights zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera gry 25 października bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję WB Games Montreal na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.