Gracze The Sims 4 będą mogli wkrótce wyrazić swoją miłość do serii Mass Effect

The Sims 4 Mass Effect

W zeszłym miesiącu The Sims 4 przeszło na model free-to-play. Obecnie gra dostępna jest zupełnie za darmo zarówno na PC, jak i konsolach. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Deweloperzy z BioWare oraz Maxis postanowili bowiem połączyć siły i wspólnie uczcić Dzień N7, czyli coroczne święto skierowane do fanów Mass Effect. W tym celu przygotowane specjalne przedmioty, które już niebawem trafią do najnowszej odsłony serii The Sims.

Zgodnie z przekazanymi informacjami, już 17 listopada posiadacze The Sims 4 otrzymają ubrania i inne przedmioty kosmetyczne nawiązujące do serii Mass Effect. Gracze będą mogli w ten sposób wyrazić swoją miłość do marki BioWare. Całość dostępna będzie na wszystkich platformach. Miłośnicy wspomnianego cyklu z pewnością docenią ten miły gest ze strony deweloperów.

Na koniec przypomnijmy, że The Sims 4 dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.