Gungrave G.O.R.E debiutuje na PC i konsolach. Zobaczcie premierowy zwiastun

Gungrave G.O.R.E

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na rynku debiutuje dziś Gungrave G.O.R.E. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Iggymob postanowili przypomnieć graczom o premierze swojej produkcji. Do sieci trafił bowiem okolicznościowy i całkiem efektowy zwiastun, który zachęca użytkowników do sprawdzenia wspomnianego tytułu. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Gungrave G.O.R.E jest kolejną odsłoną serii, która została zapoczątkowana w 2002 roku na PlayStation 2. Najnowsza produkcja studia Iggymob od dziś dostępna jest również w usłudze Game Pass zarówno na PC, jak i na konsolach Xbox, co z pewnością pozwoli większej liczbie zainteresowanych na zapoznanie się ze wspomnianym tytułem.

Jako tytułowa postać (Gunslinger of Resurrection), wcielasz się w rolę twardziela-antybohatera, niezrównanej maszyny do zabijania, aby brutalnie rozprawiać się z wrogami. Ukrywanie się i odwrót nie są dla Grave’a opcją. Liczy się wyłącznie frontalny atak po trupach wrogów.

– głosi opis produkcji na Steam.

Przypomnijmy, że Gungrave G.O.R.E dostępne jest od dziś na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.