Hearts of Iron IV do sprawdzenia za darmo. Trwa okres próbny na Steam

Hearts of Iron IV

Jeśli zastanawiacie się, czy warto sięgnąć po Hearts of Iron IV, to mamy dla Was dobre wieści. Na platformie Steam trwa darmowy okres próbny ze wspomnianym tytułem. Użytkownicy komputerów osobistych mogą więc bez dodatkowych kosztów pobrać produkcję studia Paradox i sprawdzić, czy gra jest warta swojej ceny. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ promocja kończy się w czwartek – 29 września – o 19:00 czasu polskiego.

Gracze będą oczywiście mogli przenieść postępy poczynione podczas darmowego weekendu do pełnej wersji gry, o ile zdecydują się na jej zakup. Warto także podkreślić, że produkcja dostępna jest obecnie na Steam z 75% zniżką, dzięki czemu tytuł – w wersji Cadet Edition – można nabyć za 39,74 PLN. Więcej informacji znajdziecie na karcie produktu na platformie Valve pod tym adresem.

Zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki! Umiejętność poprowadzenia swojego narodu jest Twoją najpotężniejszą bronią. Gra strategiczna Hearts of Iron IV pozwala Ci przejąć kontrolę nad dowolnym państwem w czasie II wojnie światowej – największym konflikcie w dziejach ludzkości.

– czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Hearts of Iron IV zadebiutowało na rynku w 2016 roku. Gra dostępna jest wyłącznie na PC. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Paradox na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.