Homeworld 3 – twórcy prezentują rozszerzoną wersję zwiastuna z Gamescom 2022

Homeworld 3

W trakcie Gamescom Opening Night Live zaprezentowano nowy zwiastun gry Homeworld 3. Deweloperzy ze studia Blackbird Interactive najwyraźniej postanowili jednak ponownie przypomnieć graczom o swojej produkcji. Twórcy opublikowali bowiem rozszerzoną – trwającą ponad cztery minuty – wersję wspomnianego materiału. Wideo pozwala przyjrzeć się kolejnym fragmentom rozgrywki, a całość znajdziecie na dole wiadomości.

Gigantyczne wraki zwane megalitami wprowadzają tereny 3D do klasycznych bitew znanych z serii Homeworld. Wykorzystaj rozpadające się pozostałości pradawnej cywilizacji, by zwabić wroga w zasadzkę lub ukryć własne siły przed potężnymi przeciwnikami. Fortece są najeżone groźnymi wieżyczkami, które zmuszają pilotów statków uderzeniowych do latania przy samej powierzchni za linie nieprzyjaciela.

czytamy w opisie gry na Steam.

Przypomnijmy, że Homeworld 3 zmierza wyłącznie na PC. Gra ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Dokładna data premiery nie jest jednak znana. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Blackbird Interactive na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.