Ekspert i bloger esportowy Damian Dąborwski w zespole Actiny

WARSZAWA, 6 MAJA 2021 R. – Wraz z kwietniem 2021 do zespołu Actiny dołączył Damian Dąborwski. Wieloletni miłośnik Counter-Strike’a, który swoją pasję przekuł w pracę nad turniejami oraz social media organizacji esportowych.

Na co dzień Damian prowadzi swojego facebook’owego bloga DD Esport, gdzie informuje o zmianach na scenie i dzieli się swoimi odczuciami na przeróżne tematy związane ze światem esportu. Kilkukrotnie występował w roli eksperta podczas polskich transmisji m.in. z finałów Polskiej Ligi Esportowej oraz STARLADDER Berlin Majora.

„Współpraca z agencją esportową GGLeague pozwoliła mi na bliższe poznanie sprzętu Actiny, a co za tym idzie na podjęcie współpracy, która owocuje obustronnie.” – przyznaje Damian. Zdecydował się on na współpracę z marką Actiną ze względu na rozwój osobisty. Jego praca wymaga dobrego sprzętu, a on sam w najbliższym czasie chciałby rozwijać się w kwestii transmisji na żywo, jak i montażu filmów pod swoje kanały.

Poza światem esportu Damian interesuje się sportem oraz podróżami.

„Actina ceni sobie współpracę z młodymi ludźmi, pasjonatami esportu i gamingu, a pomoc w rozwijaniu ich pasji to nasz cel. Świadczy o tym właśnie współpraca z Damianem” – mówi Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

Zapraszamy do obserwowania profilu https://www.facebook.com/DDBetuje