Komputery Actina wypożyczysz przez aplikacje Plenti

Ostatnio do oferty Plenti.app trafiły nasze flotowe komputery, więc już teraz możecie je wypożyczać. Zmodyfikowaliśmy nieco ich bazową konfigurację przez zamianę chłodzenia wodnego z 120 mm Gamidasa na 240 mm Navisa ARGB od SPC.

Dorzuciliśmy też dysk SSD o pojemności 512 GB, żeby można było się w miarę z grami rozgościć. Eventowe wydanie z 256-giabajtowym SSD służy nam dobrze na LANach, tutaj nie zdałoby już tak dobrze egzaminu.

Plenti.app to firma zajmująca się krótko i długo terminowym wynajmem elektroniki, takiej jak drony, projektory czy konsole. W obliczu niespodziewanie domowych wakacji ogranie paru nowszych gierek na wysokich ustawieniach wydaje się niegłupim pomysłem.

Zniżka 100% na 1. dzień wynajmu PC w Plenti.app

Z okazji wejścia naszego PC do oferty Plenti zorganizowano promocję, w której pierwszy dzień jego wynajmu jest darmowy. Możesz więc przetestować taką formę zabawy bez konsekwencji.

Jeżeli dopiero zaczynasz granie na PC i nie masz kupionych wielu gier, polecam Ci skorzystać z usługi Xbox Game Pass na PC. Ta da Ci dostęp do ich sporej biblioteki, a pierwszy miesiąc użytkowania to tylko 4 zł.