Marvel’s Midnight Suns na kolejnym zwiastunie. Twórcy prezentują bazę bohaterów

Marvel's Midnight Suns

Od premiery Marvel’s Midnight Suns dzielą nas niecałe dwa tygodnie. Nic więc dziwnego, że studio Firaxis Games postanowiło po raz kolejny przypomnieć graczom o swojej produkcji. Deweloperzy opublikowali bowiem kolejny zwiastun, który skupia się na prezentacji Opactwa – mistycznej bazy wypadowej, w której gracze będą spędzać czas pomiędzy poszczególnymi misjami. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Zgodnie z zapowiedziami w Opactwie użytkownicy będą mogli sprawdzić, czym superbohaterowie Marvela zajmują się „po godzinach”. Baza wypadowa wypełniona jest także różnymi sekretami i „potężnymi przedmiotami”, które mogą okazać się niezwykle pomocne w trakcie walki z oponentami. Pomiędzy zadaniami gracze otrzymają również możliwość zacieśniania więzi z poszczególnymi postaciami znanymi z uniwersum Marvela. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie, czego jeszcze można spodziewać się w Opactwie.

Przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S do 2 grudnia 2022 roku. W 2023 roku tytuł ma pojawić się również na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zachęcamy także do zapoznania się z wymaganiami sprzętowymi gry. Zainteresowanych zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.