Marvel’s Midnight Suns z prezentacją kolejnego bohatera. Do akcji wkracza Blade

Marvel's Midnight Suns

Zgodnie z zapowiedziami Marvel’s Midnight Suns ma trafić do sprzedaży na początku grudnia. Tymczasem deweloperzy ze studia Firaxis Games regularnie dzielą się materiałami promocyjnymi ze wspomnianej produkcji. Na oficjalnym kanale gry na YouTube pojawił się bowiem nowy zwiastun prezentujący kolejnego bohatera. Tym razem gracze mogą sprawdzić, jak w akcji radzi sobie popularny Blade.

Podobnie jak w przypadku innych postaci, tak i tym razem pierwszy materiał poświęcony wspomnianemu herosowi jest dość krótki. Trailer zawiera jedynie podstawowe informacje o umiejętnościach bohatera. Nie zabrakło też kilku fragmentów rozgrywki, prezentujących potencjał bojowy Blade’a.

W nadchodzących dniach deweloperzy z Firaxis Games powinni jednak opublikować kolejne materiały, które pozwolą lepiej poznać wspomnianą postać. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i przekonajcie się, jak w Marvel’s Midnight Suns prezentuje się Blade.

Przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S do 2 grudnia 2022 roku. W 2023 roku tytuł ma pojawić się również na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.