Marvel’s Spider-Man Remastered jest najszybciej sprzedającą się grą Sony na PC

Marvel's Spider-Man Remastered

W sierpniu na komputerach osobistych zadebiutowała gra Marvel’s Spider-Man Remastered. Pecetowa wersja przygód Petera Parkera zebrała bardzo dobre recenzje i cieszyła się sporą popularnością wśród użytkowników Steama. Tymczasem okazuje się, że dzieło studia Insomniac Games jest najszybciej sprzedającą się grą firmy Sony spośród wszystkich tytułów wydanych do tej pory na PC.

Powyższa informacja została ujawniona podczas rozmowy podsumowującej wyniki finansowe japońskiej firmy za drugi kwartał bieżącego roku fiskalnego. Niestety Sony nie ujawniło dokładnych wyników sprzedaży pecetowej wersji Marvel’s Spider-Man Remastered. Z danych dostępnych w serwisie Steam Spy wynika, że tytuł znalazł na platformie Valve co najmniej milion nabywców. Warto jednak pamiętać, że produkcja dostępna jest również na Epic Games Store.

Przypomnijmy, że Marvel’s Spider-Man Remastered dostępne jest nie tylko na PC, ale także na PlayStation 5. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy również do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić pecetową wersję produkcji Insomniac Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.