MultiVersus zalicza opóźnienie. Pełna wersja gry nie zadebiutuje w terminie

MultiVersus

Jeśli gracie w betę MultiVersus i z niecierpliwością czekacie na pełną wersję, to niestety nie mamy dla Was najlepszych wieści. Pierwszy sezon rozgrywek we wspomnianej bijatyce miał ruszyć już 9 sierpnia, ale okazuje się, że na rozpoczęcie zmagań będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Twórcy poinformowali bowiem, że wydarzenie nie odbędzie się w planowanym wcześniej terminie. Niestety deweloperzy nie ujawnili nowej daty.

Zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych może to być rozczarowujące, dlatego chcemy zapewnić społeczność, że pozostajemy zaangażowani w dostarczenie nowych i ekscytujących treści, które zachwycą graczy. Poinformujemy Was o nowym terminie tak szybko, jak to tylko możliwe – poinformowano w komunikacie opublikowanym na portalu Twitter.

Deweloperzy podziękowali również za cierpliwość oraz entuzjastyczne przyjęcie produkcji. Od zeszłego miesiąca trwają bowiem testy beta gry MultiVersus, a sam tytuł cieszy się sporą popularnością m.in. na Steam. Produkcja może pochwalić się nie tylko świetnymi wynikami aktywności, ale także bardzo dobrymi opiniami. Tytuł otrzymał już bowiem na platformie Valve blisko 47 tys. recenzji, a aż 89% z nich to oceny pozytywne.

Przypomnijmy, że MultiVersus jest darmową platformową bijatyką w stylu Super Smash Bros. Tytuł dostępny jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić wspomnianą produkcję na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.