Nowy zawodnik w Actina PACT

Do wspieranej przez markę Actina, organizacji esportowej Actina PACT, dołączył w styczniu Jacek ‘minise’ Jeziak. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników Counter Strike w Polsce i na świecie. Dotychczas występował w czołowych organizacjach, m.in. Kinguin, Devils.one czy Arcy, ale również pracował dla światowej organizacji G2. Teraz dołączył do Actina PACT.

– Dla nas pozyskanie jednego z najbardziej doświadczonych i utytułowanych snajperów w naszym kraju stanowi ogromną szansę na szybki rozwój. Doświadczenie Jacka idealnie uzupełnia styl prowadzenia gry przez naszego IGL Dawida ‘lunatic’ Cieślaka, który preferuje bardzo ‘ułożony’ styl gry. Jacek w swojej dotychczasowej karierze zdobył dwa zwycięstwa w Mistrzostwach Polski organizowanych przez ESL, a na arenie międzynarodowej wygrał DreamHack Open w Montrealu – wylicza Marcin Kurzawski, założyciel i szef Actina PACT.

Wsparcie teamu Actina PACT przez tak rozpoznawalnego i doświadczonego zawodnika jakim jest Jacek ‘minise’ Jeziak po transferze Mariny „Lova” Krylova, o którym głośno zrobiło się kilka dni wcześniej, to również ważny punkt w rozwoju działalności marki Actina.  

– Actina w swojej strategii stawia na ludzi ambitnych, którzy mają za sobą, ale też i przed sobą jeszcze wiele do zrobienia. Nie sztuką jest przejmować zawodników na ich szczycie, sztuką jest znaleźć i zaufać takim, którzy mimo chwilowych zawirowań, idą do przodu, nie boją się nowych wyzwań. I w tym duchu postrzegam włączenie do zespołu Actina PACT Jacka, któremu gorąco kibicuję – dodaje Michał Miłkowski, Doradca Zarządu ds. Rozwoju Biznesu Komponentów i marki PC Actina w ACTION S.A.

Osobiście o transferze wypowiada się też sam zawodnik, który chce z organizacją Actina PACT napisać nowy rozdział swojej kariery, kariery Actina PACT, a także polskiej i międzynarodowej sceny esportowej. – Ogromnie cieszę się, że mogę dołączyć do drużyny Actina PACT. Łączę z tym wydarzeniem wiele nadziei. Chcę dać z siebie wszystko, by poczuć razem z pozostałymi zawodnikami smak zwycięstwa. Wydaje mi się, że team spirit jaki już poznałem w Actina PACT i całe zaplecze technologiczne marki Actina to świetna podstawa do zdobycia wielu ważnych nagród na arenie polskiej i międzynarodowej dla zespołu Actina PACT – dodaje Jacek ‘minise’ Jeziak.