Rusza darmowy tydzień z For Honor. Ubisoft zachęca do wspólnej zabawy

For Honor

Od premiery For Honor minęło już ponad 5 lat. Ubisoft nieustannie wspiera i rozwija swoją produkcję. Zgodnie z zapowiedziami dziś w sieciowej grze francuskiego dewelopera pojawi się nowy bohater. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyna atrakcja, jaką przygotowali twórcy. Dzisiaj – 28 lipca – rusza bowiem „pierwszy darmowy tydzień” ze wspomnianym tytułem, dzięki któremu wszyscy zainteresowani będą mogli bez dodatkowych kosztów zapoznać się z grą.

Wydarzenie potrwa do 3 sierpnia. Szansę na sprawdzenie For Honor będą mieć zarówno gracze PC, jak i posiadacze konsol PlayStation oraz Xbox. Użytkownicy ponownie otrzymają również szansę na zachowanie poczynionych przez siebie postępów i przeniesienie ich do pełnej wersji gry, o ile zdecydują się na jej zakup. Warto zaznaczyć, że pecetowa wydanie produkcji Ubisoftu dostępna jest obecnie w sklepie francuskiej firmy za jedyne 17,98 PLN.

Przypomnijmy, że For Honor zadebiutowało na rynku w lutym 2017 roku. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Ubisoftu na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.