Sackboy: A Big Adventure – trailer z bohaterami przypomina o debiucie gry na PC

Sackboy: A Big Adventure

Pod koniec września doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi pecetowej wersji Sackboy: A Big Adventure. Do sieci błyskawicznie trafiły także wymagania sprzętowe. Tymczasem premiera gry na komputerach osobistych zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że Sony postanowiło przypomnieć posiadaczom wspomnianej platformy o nadchodzącym debiucie produkcji Sumo Digital. Japońska firma opublikowała bowiem obszerny zwiastun, który skupia się na bohaterach występujących w najnowszej przygodzie Sackboya. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Warto pamiętać, że w przypadku Sackboy: A Big Adventure gracze PC mogą liczyć na rozgrywkę w 4K i nawet 120 klatek na sekundę. Nie zabraknie także wsparcia dla ultraszerokich monitorów oraz kontrolera Dualsense. Dodatkowo posiadacze kart graficznych z serii GeForce RTX mogą liczyć na obsługę technologii Deep Learning Super Sampling.

Zamów grę w przedsprzedaży, by zdobyć cztery dodatkowe kostiumy, dzięki którym przebierzesz Sackboya za główne postaci z największych hitów na PlayStation:
Connora – prototypowego androida CyberLife,
Jina Sakaia – nieustraszonego samuraja,
Deacona St. Johna – motocyklistę banitę,
Sama Portera Bridgesa – dzielnego kuriera.

Przypomnijmy, że Sackboy: A Big Adventure zadebiutuje na PC już 27 października. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry w wersji na konsolę PlayStation 5 na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Sumo Digital na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.