SkillFactor – już jutro wielki finał drugiej edycji

SkillFactor - finał drugiej edycji

Kilka dni temu przedstawiliśmy drużyny, które zmierzą się w wielkim finale drugiej edycji projektu SkillFactor. Zmagania rozpoczną się już jutro i odbędą się w formie LAN w gdańskim Kinguin Esports Lounge. Serdecznie zachęcamy więc kibiców do wsparcia swoich ulubieńców na żywo. Całość będzie również transmitowana na platformie Twitch.tv pod tym adresem.

Finałowe starcia rozpoczną się jutro, czyli w sobotę 26 czerwca o godzinie 12:00. Pierwszy dzień końcowej fazy drugiej edycji projektu SkillFactor zakończy się o godzinie 20:00. Nie będzie to jednak koniec emocji, ponieważ kolejne rozstrzygające spotkania będziemy oglądać w niedzielę 27 czerwca w godzinach 12:00-17:30. Zachęcamy do śledzenia całego wydarzenia i wspierania drużyn, które dotarły do wielkiego finału.

Na koniec warto również przypomnieć, że partnerami, a także sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD. W trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor przygotują oni specjalne promocje zarówno na peryferia i komputery gamingowe, jak i podzespoły. Wspomniane oferty specjalne znajdziecie na oficjalnej stronie projektu.