SkillFactor – rusza druga edycja gamingowego talent show

Na początku tego roku odbyła się pierwsza edycja projektu SkillFactor, czyli turnieju przeznaczonego dla amatorskich graczy Counter Strike: Global Offensive, który bazował na formule talent show. Z racji ciepłego przyjęcia organizatorzy postanowili zorganizować drugą edycję, dzięki której kolejni uczestnicy będą mogły szlifować swoje umiejętności pod okiem popularnych graczy CS:GO.

Formuła pozostaje niezmienna względem pierwszej edycji. Ponownie czterech influencerów (profesjonalnych graczy e-sportowych, streamerów oraz osób związanych ze światem gier) weźmie pod swoje skrzydła po jednej drużynie. Zespoły zostaną wyłonione podczas kwalifikacji. Następnie trenerzy przekażą swoim podopiecznym zarówno wiedzę dotyczącą samej gry, jak i przydatne wskazówki na temat dyscypliny czy komunikacji.

Gwiazdami drugiej edycji SkillFactor będą: Daniel „STOMP” Płomiński, Marika „ikusiaa” Gąsiorowska, Ewa „mrs.honey” Wyszatycka, a także Kuba „KubiK” Kubiak. Już dzisiaj startują zapisy do pierwszej drużyny, którą poprowadzi „STOMP”. Zainteresowanych odsyłamy do oficjalnej strony internetowej SkillFactor, gdzie będziecie mogli zgłosić swoją drużynę do turnieju.

Pierwsza edycja SkillFactor przeszła nasze oczekiwania. Bardzo duże zaangażowanie ze strony graczy startujących w turnieju i influencerów przełożyło się na pozytywny odbiór zarówno wśród branży, jak i oglądających. Druga edycja przyniesie jeszcze więcej emocji, a sprawdzona formuła zostanie uzupełniona o nowe i ciekawe aktywności, o których jeszcze nie będziemy wspominać. Fani będą mile zaskoczeni. To kolejny krok w rozwoju zarówno projektu, jak i naszej agencji – powiedział Daniel Piątek, prezes VYRAL.

Producentem projektu, podobnie jak w przypadku pierwszej edycji, jest agencja marketingowa VYRAL. Partnerami, a także sponsorami projektu są ACTINA, Gram.pl, Sferis.pl, ASUS ROG, HP Omen oraz AMD. W trakcie trwania drugiej edycji SkillFactor przygotują oni specjalne promocje zarówno na perfyferia i komputery gamingowe, jak i podzespoły. Wspomniane oferty specjalne znajdziecie na oficjalnej stronie SkillFactor.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy dostarczyć młodym graczom emocji i pomóc im zaistnieć w świecie esportu. Pierwsza edycja projektu była na początku wielką niewiadomą, ale okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Mamy nadzieję, że SkillFactor na stałe zagości w świadomości polskich graczy – dodaje Arkadiusz Chimiak, doradca zarządu ds. marketingu ACTION. S.A.

SkillFactor – social media:

Facebook: https://www.facebook.com/SkillFactorpl,
Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/765113920767153
Twitter: https://twitter.com/skillfactorpl ,
Instagram: https://www.instagram.com/skillfactorpl/
Twitch.tv: https://www.twitch.tv/vyralpro
Discord: https://discord.gg/UM4zDN3PbE