Sniper Elite 5 – poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe dla wersji PC

Sniper Elite 5

Wczoraj poznaliśmy dokładną datę premiery gry Sniper Elite 5. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji na temat nadchodzącej produkcji studia Rebellion. Na karcie produktu na platformie Steam pojawiły się bowiem minimalne wymagania sprzętowe wspomnianego tytułu. Użytkownicy komputerów osobistych mogą więc sprawdzić, jakie konfiguracje będą niezbędne do uruchomienia nadchodzącej odsłony serii Sniper Elite.

Sniper Elite 5 – minimalne wymagania sprzętowe na PC:

  • System operacyjny: Windows 10;
  • Procesor: Intel CPU Core i3-8100 lub odpowiednik;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • Karta graficzna: z minimum 4 GB pamięci;
  • DirectX: Wersja 12
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 85 GB.

W najbliższym czasie deweloperzy ze studia Rebellion z pewnością podzielą się także rekomendowanymi wymaganiami sprzętowymi. Warto również dodać, że gra dostępna będzie na rynku w dwóch wersjach – standardowej oraz Deluxe. Pierwszą wyceniono na 179,99 PLN, a drugą na 289,99 PLN. W skład droższego wydania wchodzi jednak przepustka sezonowa, za której sprawą gracze otrzymają dostęp m.in. do dodatkowych misji fabularnych czy uzbrojenia.

Przypomnijmy, że Sniper Elite 5 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach 26 maja. W dniu premiery tytuł trafi również do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Rebellion na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.