Steelrising debiutuje na rynku. Zobaczcie premierowy zwiastun nowego action-RPG

Steelrising

Już wczoraj w sieci pojawiły się pierwsze recenzje Steelrising. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami nowe action-RPG od twórców GreedFall debiutuje dziś na PC i konsolach. Nic więc dziwnego, że twórcy postanowili uczcić ten moment. Deweloperzy ze studia Spiders opublikowali bowiem premierowy zwiastun gry, który zachęca do sięgnięcia po wspomnianą produkcję. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Miasto płonie i krwawi pod rządami szalonego króla Ludwika XVI i jego okrutnej armii automatów. Główną bohaterką tej wymagającej gry RPG akcji jest Aegis, skonstruowana przez wynalazcę Vaucansona mechaniczna strażniczka królowej, która musi uratować Rewolucję Francuską.

czytamy w opisie gry na Steam.

Przypomnijmy, że Steelrising dostępne jest na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję studia Spiders na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.