Tekken 8 na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. W roli głównej Leroy Smith

Tekken 8 Leroy Smith

Bandai Namco nie zwalnia tempa i regularnie prezentuje graczom kolejne postacie z gry Tekken 8. W miniony weekend mieliśmy okazję zobaczyć zwiastun, którego gwiazdą była Asuka Kazama. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny nowy materiał promocyjny z nadchodzącej odsłony serii Tekken. Japońska firma opublikowała bowiem również gameplay trailer, który pozwala sprawdzić, jak w akcji prezentuje się Leroy Smith.

Zaprezentowany przez Bandai Namco bohater zaliczył swój debiut w poprzedniej odsłonie serii Tekken. Najnowszy zwiastun potwierdza natomiast, że pojawi się on również w nadchodzącej części cyklu, co z pewnością ucieszy graczy, którym wspomniana postać przypadła do gustu. Zestaw ruchów, którymi Smith będzie dysponował w Tekken 8, nie uległ za bardzo zmianie. Deweloperzy nie zdecydowali się również na wprowadzenie większych zmian w wyglądzie.

Na koniec przypomnijmy, że Tekken 8 powstaje z myślą o PC, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy jednak daty premiery nowej odsłony popularnej serii bijatyk. Zainteresowanych zapraszamy natomiast do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina w sklepie Sferis. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Bandai Namco na najwyższych ustawieniach graficznych.