Napisali o nas: Test gamingowego PC firmy ACTINA na ITHardware!

We change the game

Portfolio gamingowych PC od ACTINA obejmuje najwyższej jakości sprzęt przeznaczony dla najbardziej wymagających graczy. W naszej ofercie znaleźć można zestawy o różnej cenie, dzięki czemu nawet użytkownicy z nieco mniejszym budżetem są w stanie znaleźć coś dla siebie. Redakcja ITHardware postanowiła przeprowadzić test jednego z naszych komputerów osobistych, by udowodnić, że nawet zestaw za 3000 złotych jest w stanie zapewnić komfortową rozgrywkę.

W artykule „Wcale nie musisz grać na Ultra, żeby się dobrze bawić!” redakcja ITHardware wzięła pod lupę zestaw komputerowy firmy ACTINA wyposażony w procesor AMD Ryzen 5 5500 oraz kartą graficzną na układzie Radeon RX 6600. Testowany sprzęt był również wyposażony w łącznie 16 GB pamięci RAM, która w zupełności spełnia wymagania dzisiejszych gier oraz programów, dzięki czemu otrzymujemy sprzęt, który sprawdzi się świetnie jako centrum rozrywki, jak i narzędzie pracy.

Redakcja ITHardware pochwaliła testowany zestaw komputerowy firmy ACTINA m.in. za dobrą wydajność w nowych grach komputerowych, niski pobór prądu i szybki czas uruchamiania, rozsądne temperatury i odpowiednią kulturę pracy czy też wysoką jakość wykonania. Jeśli szukacie komputera gamingowego do 3000 złotych, to model ACTINA 5500/­16GB/­1TB/­RX6600/­600W dostępny w sklepie Sferis.pl będzie świetnym wyborem.

do góry