Napisali o nas: Test gamingowego komputera ACTINA do 3000 zł na PurePC

We change the game

W ofercie firmy ACTINA nie brakuje zestawów do 3000 złotych, które pozwolą Wam cieszyć się najnowszymi grami. Udowadnia to m.in. przeprowadzony przez redakcję PurePC test jednego z naszych gamingowych pecetów. Jeśli więc szukacie niedrogiego sprzętu, który będzie w stanie poradzić sobie z dzisiejszymi produkcjami, to koniecznie zostańcie z nami i przeczytajcie wiadomość do końca.

W artykule „Do grania nie potrzeba drogiego komputera. Wystarczy taki za 3000 złotych” redakcja PurePC podzieliła się swoją opinią na temat zestawu komputerowego firmy ACTINA wyposażonego w procesor AMD Ryzen 5 5500, kartą graficzną na układzie Radeon RX 6600 oraz płytę główną ASUS Prime B450-A II. Testowany sprzęt mógł również pochwalić się 16 GB pamięci RAM, a wszystkie podzespoły zostały umieszczone w obudowie Endorfy Signum 300 ARGB.

Redakcja PurePC pochwaliła testowany zestaw komputerowy firmy ACTINA m.in. za dobry stosunek ceny do wydajności, kulturę działania sprzętu oraz efektowne podświetlenie ARGB. Na plus zaliczono również 36-miesięczną gwarancję. Jeśli szukacie komputera gamingowego do 3000 złotych, który pozwoli Wam cieszyć się dzisiejszymi grami, to model ACTINA 5500/­16GB/­1TB/­RX6600/­600 dostępny w sklepie Sferis.pl będzie świetnym wyborem.

do góry