V Rising śrubuje wyniki sprzedaży. Wkrótce szczegóły kolejnych aktualizacji

V Rising

V Rising zaliczyło świetny debiut na platformie Steam. Produkcja Stunlock Studios w zaledwie 4 dni od premiery znalazła ponad 500 tysięcy nabywców, a sukcesem zaskoczeni byli nawet sami twórcy. Okazuje się jednak, że wampirzy survival wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Deweloperzy poinformowali bowiem za pośrednictwem Twittera, że sprzedaż gry przekroczyła już 2,5 mln egzemplarzy.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Fani od jakiegoś czasu czekają na szczegóły dotyczące kolejnych aktualizacji. Okazuje się, że gracze mogą spać spokojnie. Deweloperzy ze Stunlock Studios zdradzili bowiem, że „wkrótce” podzielą się dalszymi planami rozwoju swojej produkcji. Twórcy zapewniają także, że zdają sobie sprawę, że wiele osób chciałoby, by V Rising doczekało się wersji na konsole. Obecnie jednak zespół skupia się na tym, by dostarczyć na rynek jak najbardziej dopracowany tytuł.

Przypomnijmy, że V Rising dostępne jest wyłącznie na PC. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zapraszamy także do sprawdzenia oferty komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Stunlock Studios na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.