W Marvel’s Midnight Suns nie zabraknie Doktora Strange’a. Zobaczcie zwiastun

Marvel's Midnight Suns

Studio Firaxis Games od jakiegoś czasu regularnie przybliża nam bohaterów dostępnych, którzy pojawią się w Marvel’s Midnight Suns. Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć gameplay prezentujący umiejętności Spider-Mana, a nieco wcześniej podobnego materiału doczekał się Iron Man. Tymczasem do sieci trafiły kolejny zwiastun. Tym razem twórcy postanowili przedstawić nam postać Doktora Strange’a. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Trailer jest dość krótki i przekazuje jedynie podstawowe informacje na temat wspomnianego bohatera. Warto jednak podkreślić, że podobnie jak w przypadku poprzednich postaci, tak i tym razem w najbliższych dniach na oficjalnym kanale gry Marvel’s Midnight Suns na YouTube powinny pojawić się kolejne, nieco bardziej rozbudowane materiały wideo dotyczące Doktora Strange’a. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy zwiastun i sprawdźcie, jak Stephen Strange prezentuje się w nadchodzącym taktycznym RPG od Firaxis Games.

Przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Premiera 7 października bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.