W Marvel’s Midnight Suns pojawi się też Wolverine. Zobaczcie nowy zwiastun

Marvel's Midnight Suns

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Marvel’s Midnight Suns nie zadebiutuje w terminie. Tymczasem deweloperzy ze studia Firaxis Games kontynuują prezentacje poszczególnych postaci, które pojawią się w nadchodzącym RPG osadzonym w uniwersum Marvela. Po Kapitan Marvel przyszedł czas na Wolverine’a. Na dole wiadomości znajdziecie teaser poświęcony wspomnianemu bohaterowi.

Najnowszy materiał pozwala zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat Wolverine’a. W nadchodzących dniach na oficjalnym kanale na YouTube powinien pojawić się nieco obszerniejszy gameplay, w którym twórcy z pewnością przybliżą więcej szczegółów na temat umiejętności wspomnianej postaci. Na ten moment fanom Wolverine’a musi wystarczyć jedynie krótki teaser.

Przypomnijmy, że Marvel’s Midnight Suns zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S do końca marca 2023 roku. Tytuł zmierza też na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, ale na ten moment nie znamy nawet przybliżonego terminu premiery na wspomnianych platformach. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Firaxis Games na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.