Wisła All in! Games Kraków zwycięzcą jesiennych ESL Mistrzostw Polski!

Wisła All in! Games Kraków

W tegorocznym finale jesiennych ESL Mistrzostw Polski w Counter Strike: Global Offensive stanęły naprzeciw siebie Wisła All in! Games Kraków oraz HONORIS. Dla naszej firmy był to niesamowity i zarazem trudny moment, ponieważ partnerem technologicznym obu zespołów jest Actina. Przed rozpoczęciem spotkania nie wiedzieliśmy za kogo trzymać kciuki, ale byliśmy pewni, że drużyny zapewnią nam nie lada widowisko. Musimy przyznać, że nasze założenia były trafne, ponieważ zawodnicy obu ekip dostarczyli nam masę emocji.

Na nudę nie mogliśmy narzekać już w półfinałach, gdzie HONORIS mierzyło się z PACT, a Wisła All in! Games Kraków podejmowała Anonymo Esports. Ekipa Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego po zaciętym boju i dogrywce pokonała PACT, natomiast zespół z dawnej stolicy Polski po równie emocjonującym starciu zdołał pokonać drużynę Anonymo z Januszem „Snaxem” Pogorzelskim na czele. Dzięki takim rozstrzygnięciom w finale jesiennych ESL Mistrzostw Polski naprzeciw siebie stanęły dwa zespoły wspierane przez firmę Actina.

Jak wspomnieliśmy, wyżej w finałowym starciu nie brakowało emocji. Pierwszą mapą był Ancient, który wynikiem 16-8 padł łupem HONORIS. Następnie zawodnicy spotkali się na Inferno, gdzie lepsza okazała się Wisła, która po morderczej dogrywce zdołała zwyciężyć 22-19. Decydujące starcie miało miejsce na mapie Nuke. Początkowo byliśmy świadkami wyrównanej gry, ale w drugiej połowie Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka dali prawdziwy popis umiejętności, zwyciężając 16-7 i pokonując ostatecznie drużynę HONORIS 2-1. Dzięki triumfowi w jesiennych ESL Mistrzostwach Polski drużyna Wisła All in! Games Kraków weźmie udział w IEM Katowice 2022.

Serdecznie gratulujemy zarówno zawodnikom z Krakowa, jak i drużynie HONORIS za świetne widowisko i masę emocji. Cieszy nas również fakt, że wspierane przez nas zespoły zajęły pierwsza dwa miejsca w jesiennych ESL Mistrzostwach Polski. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu w przyszłości obie drużyny będą odnosić kolejne sukcesy zarówno na rodzimej, jak i międzynarodowej scenie CS:GO.