Wkrótce zapowiedź Returnal na PC? Tak sugeruje prezentacja twórców na GDC 2022

Returnal

Pod koniec lipca Returnal doczekało się kolejnej aktualizacji w bazie danych Steam. Sony wciąż nie zdecydowało się niestety na oficjalną zapowiedź pecetowej wersji wspomnianej produkcji. Niewykluczone jednak, że sytuacja ta ulegnie niebawem zmianie. A przynajmniej tak może sugerować prezentacja deweloperów ze studia Housemarque, które odbyła się na Game Developers Conference 2022.

Wystąpienie fińskiego zespołu na wspomnianym wydarzeniu nie jest oczywiście niczym nadzwyczajnym. Alexander Battaglia z redakcji Digital Foundry zwrócił jednak uwagę na pewien interesujący szczegół. Okazuje się bowiem, że w trakcie swojej prezentacji na Game Developers Conference 2022 deweloperzy ze studia Housemarque pokazali fragmenty z pecetowej wersji Returnal.

Oficjalne ogłoszenie premiery gry na komputerach osobistych jest więc tylko kwestią czasu. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że Sony nie będzie trzymać graczy PC zbyt długo w niepewności i już niebawem doczekamy się konkretnych informacji na wspomniany tytuł.

Przypomnijmy, że Returnal dostępne jest obecnie wyłącznie na PlayStation 5. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry na stronie Gram.pl. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić najnowsze produkcje na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.