Wo Long: Fallen Dynasty otrzyma wsparcie dla Nvidia DLSS na PC

Wo Long: Fallen Dynasty

Pod koniec października poznaliśmy dokładną datę premiery Wo Long: Fallen Dynasty. Nieco ponad tydzień temu gracze mieli natomiast okazję zobaczyć obszerny gameplay, który prezentował m.in. starcie z bossem. Tymczasem do sieci trafiły kolejne informacje związane ze wspomnianym tytułem. Okazuje się, że nadchodząca produkcja twórców serii NiOh otrzyma wsparcie dla Nvidia DLSS na PC. Zabraknie jednak innej pożądanej przez sporą część graczy funkcji.

Fumihiko Yasuda i Masaaki Yamagiwa – producenci gry – w rozmowie z serwisem Wccftech potwierdzili, że pecetowa wersja Wo Long: Fallen Dynasty doczeka się wsparcia dla Nvidia DLSS. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy wspomniana funkcja dostępna będzie w dniu premiery – jak miało to miejsce w przypadku NiOh 2 – czy też zostanie dodana wraz z jedną z popremierowych aktualizacji. Gracze PC mogą być jednak pewni, że prędzej czy później produkcja będzie obsługiwać wymienioną wyżej technologię.

Niestety nadchodzące dzieło twórców serii NiOh nie zaoferuje funkcji cross-play. Oznacza to, że gracze PC nie spotkają na serwerach użytkowników konsol PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedziami produkcja Team Ninja otrzyma jedynie wsparcie dla rozgrywki cross-gen, dzięki której posiadacze PlayStation 5 będą mogli bawić się wspólnie z osobami posiadającymi PlayStation 4, a użytkownicy Xbox Series X/S będą mogli cieszyć się wspólną grą z posiadaczami Xbox One.

Przypomnijmy, że Wo Long: Fallen Dynasty zmierza na PC, PlayStation 4, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 3 marca 2023 roku. Tytuł w dniu swojego debiutu trafi również do usługi Xbox Game Pass. Zainteresowanych zachęcamy także do zapoznania się z ofertą komputerów osobistych firmy Actina na Sferis.pl. Znajdujące się tam zestawy pozwolą Wam uruchomić produkcję Team Ninja na najwyższych możliwych ustawieniach graficznych.